بستن
FA EN AR RU FR CHI

بازگشت به صفحه کامل

طی مراسمی از کارمندان نمونه دانشگاه تقدیر به عمل آمد

طی مراسمی از کارمندان نمونه دانشگاه تقدیر به عمل آمد


طی مراسمی از کارمندان نمونه دانشگاه تقدیر به عمل آمد

مراسم تقدیر از کارمندان نمونه دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون اداری مالی و مدیریت منابع و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در اتاق شورای حوزه ریاست برگزار شد.

دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک روز کارمند از کارکنان دانشگاه بابت تلاش مضاعف، مسولیت پذیری، تعهد نسبت به دانشگاه و رفتار همدلانه با سایر اقشار دانشگاهی برای پیشبرد امور آموزشی، پژوهشی، اداری و فرهنگی تشکر کرد.

دکتر رضی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط کارکنان؛ به تغییر شیوه ارائه خدمات در دانشگاه اشاره کرد و از همه کارکنان خواست تا توانمندی مهارتی خود را برای ارائه همه خدمات به صورت الکترونیکی افزایش دهند.

دکتر غلامرضا محفوظی معاون اداری مالی و مدیریت منابع هم در این مراسم ضمن تبریک روز کارمند و تسلیت ایام، نیروی انسانی را مهمترین دارائی سازمان ها دانست.

دکتر محفوظی با اشاره به نسبت استاندارد تعریف شده یک به یک اعضای هیات علمی به کارمندان گفت: نسبت کارمندان به اعضای هیات علمی در دانشگاه گیلان زیر یک است که این امر با توجه به بازنشستگی سالانه کارمندان و تعریف ماموریت های جدید و گسترش فعالیت های همکاران، فشار کاری را برای همکاران مضاعف می کند.

وی در ادامه زحمات همه کارمندان دانشگاه را قابل تقدیر دانست و از خانواده همکاران دانشگاهی با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی تشکر کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از 19 نفر از کارمندان نمونه دانشگاه و کارمندان دارای افتخارات ملی تقدیر به عمل آمد.

اسامی کارمندان نمونه دانشگاه در سال 1399


دیدن تصاویر این مراسم

 

آدرس کوتاه :